Reference

Ivo Havránek

Jmenuji se Ivo Havránek, je mi 58 let, jsem majitel firmy pro daňové poradenství.

Na jógu k Petře Brejchové jsem začal chodit na doporučení své manželky, která začala už před více než dvěma lety. Chodím cvičit 2x týdně. Mám psychicky náročnou práci a jóga se mi proto stala závislostí. Relax a obnova sil, které mi cvičení přináší, jsou neuvěřitelné. Každá lekce mě posouvá dál, jak fyzicky tak duševně.

Cvičit chodím do Baráčnické rychty v Hrnčířích na lekce rolf i dynamické jógy.
Od doby, co jsem začal pravidelně cvičit se markantně zlepšila moje pohyblivost a prohloubila se schopnost vnímání vlastního těla. Po cvičení pokaždé usnu bez problému jako malé dítě.

Skvělá je také atmosféra mezi všemi účastníky lekcí. Přestože jsem na lekcích mezi 8 až 12 ženami často sám, necítím se jako exot. Naopak. Možná se do předklonu neohnu tak hluboko jako ženy, ale zase déle vydržím v pozici židle nebo prkno. Jsem přesvědčený, že jóga s Petrou z vás udělá fajn = zdravějšího a vyrovnanějšího chlapa (ženu) a příště se třeba zúčastníte i našeho společného grilování. Jsme navíc totiž parta. Vloni jsme společně jeli dokonce na dovolenou na Sicílii, samozřejmě cvičit jógu (na pláži při západu a východu slunce). A pokud nebudete mít ani tak dost jógy, můžete s námi jet třeba na víkendový pobyt – vše zajištěné a vedené naši lektorkou Petrou.