Workshopy

Vícehodinové nebo vícedenní události zaměřené na intenzivní cvičení a hlubší pochopení jógových technik.

Workshopy pro veřejnost

Aktuálně se můžete hlásit na následující akce.

ÚVOD DO ROLFJÓGY

Studio MarLen
26. 11. 2022

Celodenní intenzivní seminář, vycházející z unikátní metody Návod na tělo je nezbytný pro všechny, kteří chtějí s rolfjógou začít, ale i pro instruktory jógy, pilates a dalších sportů.

doba trvání workshopu:9:30 – 16:30 (včetně obědová pauzy)
cena workshopu:1 700,-při rezervaci do 5. 11., poté 1 900,-
místo:Stankovského 1643, Čelákovice | WEB

ÚVOD DO ROLFJÓGY

Studio MarLen - Stankovského 1643, Čelákovice
1 700,-při rezervaci do 5. 11., poté 1 900,-

V průběhu dne si vysvětlíme, procítíme a pochopíme základní nástroje rolfjógy, jejichž integrací do běžného života dáte sbohem bolesti zad, zbavíte se podpůrné tkáně na zadní straně šíje nazývané mmj. „vdovský hrb, prodloužíte páteř a vyhladíte krk, pochopíte své pánevní dno a učiníte z něj funkční oporu celého svého těla, ulevíte si od bolestí kloubů, zeštíhlíte a přispějete celkovému tvarování těla, uvolníte tělesné napětí a duševní stres spojený se současným životním stylem.

Díky pomalému, zato důkladnému cvičení budete na konci dne odcházet rozhýbaní, protažení, prodloužení a uvolnění. Doporučuji všem, kteří chtějí kompenzovat sedavý nebo stresový způsob života.

Čeká vás  pozitivní zdravotní i estetický efekt!

Pro závaznou rezervaci je vyžadována platba předem. V případě neúčasti můžete své místečko přenechat sebou určenému náhradníkovi.

Pojištění uhrazené částky pro případ storna vaší účasti ze zdravotních důvodů můžete do 7 dnů od úhrady sjednat zde: Jindřich Rác, 739 541 782, jindrich.rac@pvzp.cz

Přihlásit se na workshop

Přihlaste se na workshop

    Chci zadat fakturační adresu


    Před odesláním formuláře musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů a obchodními podmínkami.

    Nabídka firemních workshopů se teprve připravuje.

    Jste firma a rádi byste uspořádali pro své zaměstnance workshop na míru? Máte více či méně představu o semináři na konkrétní téma? Napište mi. Přizpůsobím se vašim požadavkům.